برنامه نویسی سیمبین
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
برنامه نویسی سیمبین

فروم مخصوص برنامه نویسی موبایل برای ایرانیان

الرئيسيةالرئيسية  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

براي شروع اينها را بخوانيد!

5 مشترك
نويسندهپيام
mousa
Admin
mousa

تعداد پستها : 108
Registration date : 2007-05-16

براي شروع اينها را بخوانيد! Empty
پستعنوان: براي شروع اينها را بخوانيد!   براي شروع اينها را بخوانيد! Icon_minitimeالأربعاء مايو 16, 2007 6:44 am

از تمامی دوستانی که علاقمند به شروع برنامه نویسی سیمبین هستند، درخواست می شود ابتدا pdfهای زیر را بخوانند.
برنامه نویسی برای سیستم عامل سیمبین
آشنایی با برنامه نویسی سیمبین سری 60

با آرزوی موفقیت در راهی که شروع کرده اید.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://symbiandevnet.fullboards.com
00110

تعداد پستها : 11
Registration date : 2007-06-11

پستعنوان: !   براي شروع اينها را بخوانيد! Icon_minitimeالجمعة يونيو 15, 2007 5:23 am

mousa نوشته است:
از تمامی دوستانی که علاقمند به شروع برنامه نویسی سیمبین هستند، درخواست می شود ابتدا pdfهای زیر را بخوانند.
برنامه نویسی برای سیستم عامل سیمبین
آشنایی با برنامه نویسی سیمبین سری 60

با آرزوی موفقیت در راهی که شروع کرده اید.

خوب بده این که پلتفرم اماده شد و شما رو هم به زحمت انداختم رسیدم اینجا ...

داشتم برنامه نویسی برای سیستم عامل سیمبین رو میخوندم و خوب هم جلو میرفتم که رسیدم به قسمت موتور بازی در این قسمت چون فایل از بیرون اضافه میشه به نظر من هم یادگیری پایین میاد و ادم چیزی نمیفهمه و هم من دچار مشکل شدم و دیگه نتونستم ادامه بدم ...

اگه میشه یه چند تا برنامه و کار خیلی کوچیک واسه اشنایی بدید .
mousa
Admin
mousa

پستعنوان: رد: براي شروع اينها را بخوانيد!   براي شروع اينها را بخوانيد! Icon_minitimeالسبت يونيو 16, 2007 4:28 am

خب اون دومیه رو خودم نوشتم و توش یه برنامه خیلی کوچیک رو آموزش دادم. (Hello World)
moh_nov

تعداد پستها : 1
Registration date : 2008-01-19

پستعنوان: رد: براي شروع اينها را بخوانيد!   براي شروع اينها را بخوانيد! Icon_minitimeالسبت يناير 19, 2008 2:13 pm

چگونه ميتوان با ويژوال استوديو 2008 و sdk براي سيمبين 9.1 برنامه نوشت؟ آيا به برنامه ديگري هم نياز هست؟
palizesoftware

Registration date : 2007-12-31

پستعنوان: رد: براي شروع اينها را بخوانيد!   براي شروع اينها را بخوانيد! Icon_minitimeالأحد يناير 20, 2008 11:05 am

من با vistamax‌ كار كردم. ظاهرا كار باهاش خيلي راحت هست. منتها چطوري بايد ازش خروجي sis‌ بگيرم؟
mousa
Admin
mousa

پستعنوان: رد: براي شروع اينها را بخوانيد!   براي شروع اينها را بخوانيد! Icon_minitimeالخميس يوليو 24, 2008 2:32 am

فعلاً برای ویژوال استودیو 2008 برای سیمبین ساپورتی وجود نداره. میتونین از ویژوال استودیو 2005 و Carbide.vs 3 استفاده کنین.

ویستامکس هم ورژن رایگانش فقط برای جاواست. برای سیمبین پولیه که هیچ جا هم گیر نمیاد. یعنی من نتونستم پیدا کنم.
tenya

Registration date : 2008-10-27

پستعنوان: رد: براي شروع اينها را بخوانيد!   براي شروع اينها را بخوانيد! Icon_minitimeالأربعاء أكتوبر 29, 2008 9:09 pm

با سلام و خسته نباشید
بنده تا حدی با VB6 و VC++ آشنایی دارم و دوست دارم برنامه نویسی برای موبایل انجام بدم.
Carbide.vs فقط برای .NET استفاده میشه یا برای ویژوال ستودیوی 6 هم کار میکنه؟؟؟
بعد از نصب این برنامه مثلا با VB6 با همون کد های قبل و مثل برنامه نویسی برای کامپیوتره؟؟ یا فرق میکنه؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
mousa
Admin
mousa

پستعنوان: رد: براي شروع اينها را بخوانيد!   براي شروع اينها را بخوانيد! Icon_minitimeالأحد نوفمبر 09, 2008 8:05 am

tenya نوشته است:
با سلام و خسته نباشید
بنده تا حدی با VB6 و VC++ آشنایی دارم و دوست دارم برنامه نویسی برای موبایل انجام بدم.
Carbide.vs فقط برای .NET استفاده میشه یا برای ویژوال ستودیوی 6 هم کار میکنه؟؟؟
بعد از نصب این برنامه مثلا با VB6 با همون کد های قبل و مثل برنامه نویسی برای کامپیوتره؟؟ یا فرق میکنه؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

سلام
به خاطر جواب دیر معذرت میخوام.
Carbide.vs فقط روی ویژوال استودیو دات نت 2003 یا 2005 اجرا میشه.
در ضمن با نصب این برنامه شما فقط از محیط ویژوال استودیو بهره مند میشوید اما زبان برنامه نویسی شما کماکان همان سیمبین سی++ (Symbian C++) هست و اطلاعات شما در مورد VB هیچ خیری ندارد!

اگر قصد دارید با ویژوال بیسیک برای موبایل برنامه بنویسید، باید از نرم افزار mobilevb استفاده کنین که البته من خودم تا حالا نتونستم کرکش رو گیر بیارم. تمام کرکهایی که روی اینترنت هست، مربوط به ورژنهای خیلی قدیمیش هستن. یعنی کلاً بهتره این برنامه رو بیخیال بشین.

براي شروع اينها را بخوانيد!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-