برنامه نویسی سیمبین
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
برنامه نویسی سیمبین

فروم مخصوص برنامه نویسی موبایل برای ایرانیان

الرئيسيةالرئيسية  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا

3 مشترك
نويسندهپيام
hrhgroup

hrhgroup

تعداد پستها : 5
Registration date : 2008-03-02

عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا Empty
پستعنوان: عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا   عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا Icon_minitimeالأحد مارس 02, 2008 11:52 am

سلام
من یکی دو سال پیش با builderx کار میکردم بعد ولش کردم الان دوباره که نصبش کردم وقتی یک پروژه جدید ایجاد میکنم و کامپایلش میکنم تو امولاتور اصلا برنامه من نیست هیچ error و warningی هم نمیده!! بعد وقتی هم که برای گوشی make میکنمش 7-8تا وارنینگ و یک error میده به شکل زیر:makesis -v -dC:\\Symbian\\6.1\\Series60\\epoc32\\release\\ARMI\\UREL _tmp40086.pkg Third_ARMI_UREL.sis
"_tmp40086.pkg": processing languages at line 1
"_tmp40086.pkg": processing header at line 3
"_tmp40086.pkg": processing dependency at line 4
"_tmp40086.pkg": processing file at line 6
"_tmp40086.pkg": error: file not found at line 6
External process exited with error code : 1
لطفا کمک کنین که اعصابم حسابی خورد شده هر سیخی میشد زدم ولی درست نمیشه!!!Mad
ممنون
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
mousa
Admin
mousa

تعداد پستها : 108
Registration date : 2007-05-16

پستعنوان: رد: عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا   عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا Icon_minitimeالثلاثاء مارس 04, 2008 7:54 am

این برنامه دیگه خیلی وقته که آپدیت نمیشه. بهتره با نرم افزارهای جدید مثل Carbide.c++ و یا Carbide.vs استفاده کنین.

برای این خطا هم بهتره ببینیم اون فایلی که تو خط 6 نوشته شده و برنامه میگه نیست، چیه.
در بخش project روی Package file راست کلیک کنین و Export pkg file رو بزنین. حالا به فولدر group برنامه برین و فایل pkg رو باز کنین و ببینین تو خط 6 چه فایلی هست.
گاهاً برنامه آدری فایلها رو تو pkg اشتباه مینویسه. اون فایل رو تو کامپیوترتون سرچ کنین. ممکنه تو یه آدری دیگه ای باشه. اگه اینطوری بود، آدرسش رو تو فایل pkg درست کنین و فایل sis رو از طریق Command prompt توسط دستور makesis بسازین.

ضمناً این حالتی که گفتین برنامه درست کامپایل میشه اما تو شبیه ساز نیست، یه بار برای من هم اتفاق افتاد. وقتی بود که من دو تا ویندوز داشتم و تو ویندوز دومی هم همین برنامه ها رو نصب کردم و وقتی برنامه رو اجرا میکردم، تو شبیه ساز خبری نبود. بعداً دیدم که این برنامه به شبیه ساز تو ویندوز قبلی اضافه شده! یعنی وقتی شبیه ساز ویندوز قبلی رو تو ویندوز جدید اجرا میکردم، دیده میشد!!
http://symbiandevnet.fullboards.com
hrhgroup

hrhgroup

تعداد پستها : 5
Registration date : 2008-03-02

پستعنوان: رد: عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا   عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا Icon_minitimeالثلاثاء مارس 04, 2008 2:15 pm

سلام
خیلی ممنون از جوابتون.
من با carbide کار نکردم محیطش مثل همین builderx هست؟ یعنی از نظر کارکردن با المانهای visual مثل buildrx میمونه؟
متشکرم.
mousa
Admin
mousa

پستعنوان: رد: عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا   عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا Icon_minitimeالأربعاء مارس 05, 2008 8:57 am

کارباید وی اس طراحی گرافیکی نداره. اما ابزارهای خوب و مفید زیاد داره.
کارباید سی++ هم ورژن رایگانش (express) طراحی گرافیکی نداره اما 3 تا ورژن دیگه اش دارن. میتونین کرکش رو تو سایتهای کرک پیدا کنین.
البته من خودم از ورژن رایگانش استفاده میکنم و به نظر من بهتر از اون یکی هاست. اول اینکه باعث میشه کد رو خوب یاد بگیریم دوم هم این که ادیتور گرافیکیش، کدهای خیلی زیاد و کامنتهای زیادی تولید میکرد و کد رو خیلی شلوغ میکرد.
miladenabian

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-08-25

پستعنوان: رد: عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا   عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا Icon_minitimeالإثنين أغسطس 25, 2008 4:49 pm

سلام
در هنگام اجرای mopoid در امولاتور پیغام !!! system error را میده.
اگه میدونید دلیلش چیه لطفا به من بگید.
mousa
Admin
mousa

پستعنوان: رد: عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا   عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا Icon_minitimeالأحد نوفمبر 09, 2008 8:08 am

miladenabian نوشته است:
سلام
در هنگام اجرای mopoid در امولاتور پیغام !!! system error را میده.
اگه میدونید دلیلش چیه لطفا به من بگید.

لطفاً اطلاعات بیشتری بدین.
آیا شبیه ساز به محض اجرا شدن خطا میده یا وقتی که برنامه شما شروع به کار میکنه و یا وقتی که برنامه شما اجراش تموم میشه؟
mopoid رو تا چه حدی جلو رفتین؟ آیا کد کاملش رو اجرا کردین یا اینکه خودتون شروع به نوشتنش کردین؟ اگه خودتون نوشتین، از اول خطا میداد یا بعد از مرحله خاصی؟

عدم اجرا برنامه در امولاتور و خطا
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-