برنامه نویسی سیمبین
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
برنامه نویسی سیمبین

فروم مخصوص برنامه نویسی موبایل برای ایرانیان

الرئيسيةالرئيسية  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورود  

database for symbian

2 مشترك
نويسندهپيام
ndmanshadi

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-04-17

database for symbian Empty
پستعنوان: database for symbian   database for symbian Icon_minitimeالخميس أبريل 17, 2008 4:20 am

سلام،
راستش من حدود دو روز هست که به طرف برنامه نویسی موبایل اومدم تو دانشگاه با cوc++ کد می نوشتم ولی سر کار با .net و طراحی وب سر روکار دارم. اخیرا به من گفته شده که باید برای موبایل یک کد بنویسم که بتونه یک گزارش رو نشون بده برای فاز اول خیلی ساده هست از مثلا یک فایل xml داده ها رو بخونه در دو ستون نمایش بده. و من فقط دو روز دیگه فرصت دارم که بگم می تونم انجام بدم یا نه. تو رو خدا یک راهنمایی راحع به xml و یا هر دیتابیس دیگه ای که میشه در سیمبین استفاده کرد رو به من بگید و اینکه چطور می شه باهاشون کار کرد. من یک تازه کار هستم و فقط چند مقاله از آقای موسی مرادی رو خوندم ولی کمک شایانی نبوده هر چند که راهنمای خیلی خوبی هستند.
ممنونم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
ndmanshadi

تعداد پستها : 2
Registration date : 2008-04-17

پستعنوان: رد: database for symbian   database for symbian Icon_minitimeالخميس أبريل 17, 2008 2:36 pm

لطفا یکی به من جواب بده Sad
mousa
Admin
mousa

تعداد پستها : 108
Registration date : 2007-05-16

پستعنوان: رد: database for symbian   database for symbian Icon_minitimeالسبت أبريل 19, 2008 6:47 am

والله من خودم هم فعلاً در مورد دیتابیس چیزی بلد نیستم.
بهتره از سایت نوکیا و یا newlc یه کمکی بگیرین.
http://symbiandevnet.fullboards.com

database for symbian
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» error MISSING: \Symbian\6.1\Series60\EPOC32\RELEASE\WINS\U